Novinky a akcie

Nová Kozmetika

Janssen Cosmetics

JANSSEN COSMETICS je nemecká značka, ktorú založil v deväťdesiatych rokoch minulého storočia pán Walther Janssen. Podmienkou v programu ošetrujúcej kozmetiky JANSSEN COSMETICS je použitie vysoko účinných aktívnych prísad a exkluzívnych vedecky overených materiálov, ktoré presvedčia mimoriadnymi výsledkami a majú extrémne vysokú kompatibilitu.

Táto značka ako prvá v Nemecku priniesla na trh prípravky s farmaceuticky čistými látkami. Tento systém nazývame COSMECEUTICALS. Na trh boli uvedené aj prípravky s vysokou účinnosťou a to pod názvom inspira: cosmetics. Kozmetika inspira je jemnou alternatívou k plastickej chirurgii. Starostlivosť je založená na spojení kvalitnej práce preškolených odborníkov s vedecky vystavenými prípravkami.

Nové Služby

Pedikúra a japonská masáž kobido s tejpovaním tváre

Kobido masáž z Japonska je známa ako neinvazívny lifting tváre. Techniky používané pri masáži spôsobujú prirodzené zdvíhanie, vďaka intenzite pohybov pôsobí masáž na hlbšie vrstvy pokožky a svalov. Systematické používanie ošetrení vám umožňuje vylepšiť kontúru tváre, znížiť viditeľnosť vrások a brázd, spevniť pokožku a znížiť viditeľnosť ovisnutých líca.

Výhody masáže:
+ zlepšenie nálady, relaxácia, relaxácia
+ zníženie opuchu okolo očí a tváre
+ stimuluje mikrocirkuláciu
+ stimuluje produkciu kolagénu
+ zlepšenie oválu tváre
+ zlepšenie napätia a pružnosti pokožky

Nové Služby

Prístroj využíva nízko-výkonové laserové svetlo, LED svetlo a pulzné magnetické pole na spustenie metabolických procesov, ktoré spôsobujú regeneráciu kožných buniek.

Nízkofrekvenčné pulzné magnetické pole (PMP) pozitívne ovplyvňuje biochemické a biofyzikálne reakcie v bunkách aj medzi bunkami živého organizmu, zlepšuje priechodnosť bunkových membrán, ak je narušená. Výsledkom tohto procesu je skutočnosť, že bunky sú vo zvýšenej miere zásobované kyslíkom a ďalšími účinnými látkami, zlepší sa proces látkovej výmeny.