Kvetka

kozmetička

„Nájdi si čas. Skôr mali ľudia čas a nemali hodiny, dnes majú hodiny a nemajú čas. Nájdi si čas na prácu, je to cena za úspech. Nájdi si čas na premýšľanie, je to zdroj sily. Nájdi si čas na hranie, je to tajomstvo mladosti. Nájdi si čas na čítanie, je to základ vedenia. Nájdi si čas na prívetivosť, je to brána ku šťastiu. Nájdi si čas na lásku, je to pravá životná radosť. Nájdi si čas na radosť, je to hudba duše.“

sandra

kozmetička a expertka na mihálnice

Absolvovala som úspešne svoj prvý kurz v roku 2011 a popri štúdiu na vysokej škole som si začala privyrábať touto krásnou umeleckou prácou. Neskôr som si doplnila vedomosti ďalšími technikami predlžovanie mihalníc a absolvovaním akreditovaného kurzu kozmetiky.

veronika

nechtárka

Milé dámy, nechtovému dizajnu sa venujem viac ako 10 rokov a s istotou môžem povedať, že upravené a krásne nechty sú dnes neoddeliteľnou súčasťou vizáže každej ženy. Zabezpečím Vám profesionálnu starostlivosť o vaše ruky a nechty.

mudr. michaela dubčeková

dermatologička

Je špecialistkou na korektívnu dermatológiu – dermatochirurgiu, ktorá v sebe zahŕňa aj antiageingovú medicínu a dermatoonkológiu. Stážovala na najstaršej dermatovenerologickej klinike Univerzitnej nemocnice St. Luis v Paríži u hlavného francúzskeho odborníka pre dermatológiu, profesora Patrika Morella. Aktívne sa zúčastnila na svetových a európskych dermatologických kongresoch v Paríži a vo Florencii. V jordánskom Ammáne sa venovala antiageingovej medicíne. Počas praxe prešla stážou na klinike plastickej a rekonštrukčnej chirurgie (asistovala pri liposukciách, operáciách viečok, ušníc, malígnych nádorov, transplantácii vlasov a ďalších). Popri práci vo fakultnej Dermatovenerologickej klinike pôsobila aj ako odborný garant na viacerých súkromných klinikách estetickej medicíny. Má bohaté skúsenosti s diagnostikou a liečbou melanómov a iných kožných nádorov.