hĺbkové čistenie pleti

Patrí medzi základné ošetrenia pleti. Môže sa robiť takmer u každého typu pokožky, okrem niektorých hraničných stavov. Intervaly medzi jednotlivými čisteniami sú rôzne, je to dané typom pokožky a jej momentálnym stavom.
chemický peeling

Chemický peeling je procedúra, pri ktorej sa chemicky narušujú povrchové alebo hlbšie vrstvy kože, pričom dochádza k následnej exfoliácii -mechanickému olupovaniu odumretých kožných buniek z povrchu pokožky. Týmto sa urýchľuje výmena starých a nepotrebných kožných buniek za nové kožné bunky. Zároveň sa stimuluje tvorba kolagénu, čoho výsledkom je zregenerovaná pokožka. Pokožka je rozžiarená, je jemnej textúry, póry sú uzatvorené, farebne sa zjednotí, vrásky sa zjemnia.

neinvazívna mezoterapia

Moderná neinvazívna mezoterapia je riešením pre každú vekovú kategóriu. V puberte zjemní jazvičky po akné, v 20tke-30tke vás zbaví prvých vrások a v zrelom veku vyhladí hlbšie vrásky a napne pokožku pleti. Ak sa rozhodnete prísť na takéto ošetrenie, nemusíte mať strach z ihiel a bolestivých vpichov. V ULK vykonávame mezoterapiu elektroporáciou a laserom. Ošetrenia sú bezbolestné a nie je nutná rekonvalescencia.