DERMAKOZMETIKA​

MIKROMASÁŽ OČNÉHO OKOLIA​

Dermakozmetika k pleti pristupuje individuálne. Je vyvinutá lekármi, dermatológmi a expertmi na starostlivosť o pleť. Jej účinky sú preukázané klinickými štúdiami, čoho dôkazom sú aj výborné výsledky, ktoré dermakozmetika má na základe dlhodobého používania. Dermakozmetika zároveň prikladá dôraz na citlivú pleť, čo je dôvodom zvyčajnej absencie parfemácie. Preto, pokiaľ máte náročnú alebo problematickú pleť, dermakozmetika, ktorá dbá na jej zdravie a efektívne rieši jej problémy, bude pre vás tým pravým riešením.

MIKROMASÁŽ OČNÉHO OKOLIA​

Je špecifická masáž zameraná na ošetrenie pleti okolo očí.
Má liftingové a regeneračné účinky, uvoľní a zvýši pružnosť namáhaného očného tkaniva.
Vyhladzuje vrásky okolo očí, zabraňuje tvorbe opuchov a kruhov pod očami, zlepšuje prekrvenie pokožky, napomáha vyplaviť toxíny, ktoré sú odvádzané do lymfatických ciest, podporuje obnovu buniek, zabranuje strate vlhkosti pokožky.
Mikromasáž očného okolia oddiali proces starnutia pleti, pôsobí proti únave očí.Je vhodná pre ženskú aj mužskú pleť, je ideálnou masážou, ak sú naše oči namáhané.Ak dlhodobo pracujeme s počítačom, pri umelom osvetlení alebo v noci.

spolupráca s mudr. michaelou dubčekovou

dermatherapy

Spolupracujeme s mudr. dubčekovou v prípade procedúr ako skin booster aqua skin injector, aplikácia botulotoxínu, kyseliny hyalúronovej, chemického peelingu a invazívnej mezoterapie.